Yngve Ricklund oljemålning

558574

YNGVE RICKLUND (1903-1997): Fjällmotiv, signerad Yngve Ricklund, olja på pannå, ca 38x46 cm

Tavelvagn 3

Yngve Ricklund oljemålning

Budhistorik (7 bud)
4156014
600
4156015
550
4156014
500
4155658
450
4155327

Slutpris SEK:
600
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.