Bord rokoko

558594

BORD, 1700-tal, rokoko, låda i sargen, skiva med faner lagt i rutmönster, höjd ca 61, 68x51,5 cm

Senare skiva, spår efter äldre insektsangrepp

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 8

Bord rokoko

Budhistorik (15 bud)
4155865
4155669
1 400
4155669
4155860
4155669

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.