Bordslampa

558608

BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, i form av jonisk kolonn, marmor och mässing, höjd exklusive lampsockel ca 44 cm

Visst slitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampa

Budhistorik (1 bud)

4145786
2018-07-05 14:30:25

2018-07-12 kl 13:36
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.