Venini ljuslyktor 1 par Italien 1990-tal

556407

VENINI, "Balone del Redentor", ljuslyktor, 2 st., Venedig 1996-98, polykrom dekor, signerade Venini Balone del Redentor 96 respektive 98, metallhållare för ljus, höjd 24 - 25 cm

Glas, Konstglas, Design

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (12 bud)
4191540
6 000
4191538
5 000
4191470
4191469
3 800
4191444
3 600

Slutpris SEK:
6 000
545 EUR, 630 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.