Tord Björklund vilfåtölj IKEA

561474

TORD BJÖRKLUND, vilfåtölj, "Skye", IKEA, klädsel av grönt skinn

Smärre slitage, repor och märken

Möbler, Fåtöljer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Tord Björklund vilfåtölj IKEA

Budhistorik (10 bud)
4191917
950
4191896
4191895
750
4191884
700
4189785
650

Slutpris SEK:
950
93 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.