Skålfat 1700-tal

561575

SKÅLFAT, porslin, troligen Japan, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, diameter 22 cm

Smärre slitage

Orientaliskt, Porslin

Makadamgatan 11, Helsingborg

Skålfat 1700-tal

Budhistorik (13 bud)
4191941
1 400
4191831
1 300
4188341
4191830
4188341
950

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.