Spegel nyrokoko

561576

SPEGEL, nyrokoko, 1800-tal, förgylld, höjd ca 100 cm

Slitage, kompletterad

Speglar

Makadamgatan 11, Helsingborg

Spegel nyrokoko

Budhistorik (6 bud)
4191950
500
4191948
450
4191949
450
4191948
4191837

Slutpris SEK:
500
45 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.