Hans Flygenring oljemålning

561602

HANS FLYGENRING (1881-1958): Bergslandskap med kvinna, olja på duk, monogramsignerad och daterad- 1922, ca 64x49 cm

Smärre slitage, ytsmuts

Makadamgatan 11, Helsingborg

Hans Flygenring oljemålning

Budhistorik (1 bud)

4185281
2018-08-05 14:07:26

2018-08-11 kl 11:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.