Taklampor 2 st Luxus

561722

UNO OCH ÖSTEN KRSTIANSSON, taklampor, 2 st, "Ägg", Luxus, grön glaskupa, höjd ca 27-32 cm

Smärre slitage, mindre repor, ej funktionstestade

Belysning, Taklampor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Taklampor 2 st Luxus

Budhistorik (23 bud)
4191969
1 700
4191953
1 600
4191968
4191953
1 400
4191872
1 300

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.