Skolplanscher 13 st

561723

SKOLPLANSCHER, 13 st, djurmotiv, 1900-talets första hälft, ca 34x44 cm

Slitage och skador

Diverse

Makadamgatan 11, Helsingborg

Skolplanscher 13 st

Budhistorik (17 bud)
4191975
1 300
4191409
4187004
4191408
4187004

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.