Charles Roka oljemålning

561842

CHARLES ROKA (Ungern/Norge,1912-1999): Ung kvinna, signerad Roka, olja på duk, ca 81x65 cm

Smärre slitage

Fack 32

Charles Roka oljemålning

Budhistorik (5 bud)
4186978
3 800
4185028
3 600
4184216
4183830
4183063

Slutpris SEK:
3 800
345 EUR, 399 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.