Charles Roka oljemålning

561844

CHARLES ROKA (Ungern/Norge,1912-1999): Ung kvinna, signerad Roka, olja på duk, ca 79x64 cm

Smärre slitage

Fack 33

Charles Roka oljemålning

Budhistorik (3 bud)

4188483
5 000
4183179
4 800
4183064

Slutpris SEK:
5 000
489 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.