Matgrupp rokokostil

561896

MATGRUPP, 17 dlr, rokokostil, 1900-tal, bestående av bord, 12 stolar, 2 karmstolar och 2 sideboard, bordets höjd ca 74, 146x107 cm och sideboard höjd ca 120, 165x58 och höjd ca 104, 105x56 cm

Smärre slitage, märken, iläggsskivor saknas

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Matsalsmöbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

Matgrupp rokokostil

Budhistorik (8 bud)
4191992
5 200
4191885
5 000
4191991
5 000
4191885
4 800
4191434
3 400

Slutpris SEK:
5 200
473 EUR, 546 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Helsingborg. För information om transport kontakta info@transportbyran.se.