Tennljusstakar 1800-tal

562183

LJUSSTAKAR, 1800-talets första hälft, tenn, höjd ca 20 cm

Bucklor, åldersslitage, en ljusmanschett saknas

Metall, Tenn, Belysning

Baltzarsgatan 6, Malmö

Tennljusstakar 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

4192026
1 600
4192023
4192021
550
4191939

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.