Benno Arzt (född 1941)

562367

BENNO ARZT (född 1941): "Ögat som bevakar", signerad och daterad Benno Arzt -07, akryl på duk, ca 30x53 cm

Konst, Nutida

Tavelvagn 1

Benno Arzt (född 1941)

Budhistorik (1 bud)

4192051
2018-08-11 12:53:47

2018-08-11 kl 13:24
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.