Anders Moseholm oljemålning

562480

ANDERS MOSEHOLM (född 1959): "0240420", olja på duk, signerad samt daterad a tergo A. Moseholm 2000, ca 80x80 cm

Konst, Nutida

Rum 1

Anders Moseholm oljemålning

Budhistorik (9 bud)
4191572
5 200
4191569
5 000
4191568
4 800
4191544
4 600
4191493
4 400

Slutpris SEK:
5 200
508 EUR, 594 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.