Stefan Johansson akryl

562486

STEFAN JOHANSSON (född 1965): "Session", signerad samt daterad a tergo Stefan Johansson 2008, akryl på duk, mått ca 136x102

Proveniens: Utställd på Liljevalchs Vårsalong 2009

Konst, Nutida

Rum 19

Stefan Johansson akryl

Budhistorik (5 bud)
4191547
4 600
4190815
4186029
3 400
4184712
1 900
4183890
1 300

Slutpris SEK:
4 600
418 EUR, 483 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.