Erik Olson oljemålning

562602

ERIK OLSON (1901-1986): Komposition med arbetande människor, olja på duk, a tergo signerad och daterad Erik Olson -39, 100x105 cm

Lagad reva i duken, fläckar

Konst, Modernt måleri, Selected

Rum 1

Erik Olson oljemålning

Budhistorik (51 bud)
4191549
50 000
4191558
48 000
4191549
46 000
4191548
44 000
4191545
42 000

Slutpris SEK:
50 000
4 885 EUR, 5 715 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.