Gustaf Carlström oljemålning

562603

GUSTAF CARLSTRÖM (1896-1964): Flicka i vattenbryn, olja på duk, signerad och daterad Gustaf Carlström 1950, ca 81x65 cm

Duk med enstaka mindre hål mot spännram

Gustaf Carlström  oljemålning

Budhistorik (7 bud)
4189914
7 800
4189913
7 400
4189242
7 200
4187027
6 600
4185766
5 000

Slutpris SEK:
7 800
709 EUR, 819 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.