Ram

562611

RAM, 1800/1900-tal, stomme i trä med dekor i pastellage, slagmetall samt blankförgylld, 65x86 cm

Nagg, slitage

Diverse

Fack 43

Ram

Budhistorik (11 bud)
4190968
4190967
950
4190966
700
4190965
650
4190936
600

Slutpris SEK:
91 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.