Golvlampa Luxus

562613

GOLVLAMPA, Luxus, betsad trästomme, stämplad Luxus Sweden, mönstrad plyschskärm, etikettmärkt Texolux Maja Frid, 1970-tal, höjd ca 148 cm

Minimalt slitage

Belysning, Golvlampor

Rum 14

Golvlampa Luxus

Budhistorik

2018-08-10 kl 20:45
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.