Olle Kåks oljemålning

562614

OLLE KÅKS (1941-2003): ''Sittande'', signerad Kåks och a tergo, olja på duk, 112x105 cm

Smärre slitage

Konst, Nutida

Rum 5

Olle Kåks  oljemålning

Budhistorik (19 bud)
4191622
11 000
4191615
10 500
4191615
9 400
4191621
9 200
4191615
9 000

Slutpris SEK:
11 000
1 075 EUR, 1 257 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.