Soffbord i gustaviansk stil

562616

SOFFBORD, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, skivan fanerad i lackad mahogny, underrede i mahogny, skuren dekor med fleuroner, kannelerade ben, höjd ca 56, 120x73 cm

Bruksslitage, enstaka repor och märken

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 5

Soffbord i gustaviansk stil

Budhistorik (4 bud)

4191614
700
4191613
500
4191612
4187225

Slutpris SEK:
700
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.