Golvlampa

562618

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, stomme i metall med detaljer i mässing, totalhöjd ca 151 cm

Bruksslitage, smuts, enstaka små bucklor på fot, något sned, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen.

Belysning, Golvlampor

Rum 15

Golvlampa

Budhistorik

2018-08-10 kl 21:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.