Leif Tjerned målning

562621

LEIF TJERNED (född, 1942), komposition med kvinna, signerad Leif Tjerned, daterad 1971 samt otydligt betitlad á tergo, akryl på duk, ca 100 x 100 cm

Rum 7

Leif Tjerned målning

Budhistorik (3 bud)

4191643
4183145
4183142

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.