Staffan Östlund oljemålning

562651

STAFFAN ÖSTLUND (1924-2007): Gårdsmotiv, signerad och daterad S Östlund 66, olja på duk, 50x60 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Staffan Östlund oljemålning

Budhistorik

2018-08-10 kl 21:15
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.