Coca Cola skylt

562652

SKYLT, Coca Cola, 1900-talets andra hälft, screentryckt plåt, diameter ca 115 cm

Enstaka repor och märken

Diverse, Pop/Rock, Diverse

Rum 2

Coca Cola skylt

Budhistorik (5 bud)
4191673
1 300
4191576
4191575
950
4191535
550
4183102

Slutpris SEK:
1 300
118 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.