Golvur 1700-tal

562665

GOLVUR, 1700-tal, imitiationsmåleri, urtavla med romerska siffror, datum, slag, släphaksgång, höjd ca 197 cm

Nyckel pendel och lod finns

Slitage och skador, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Klockor/Ur

Rum 5

Golvur 1700-tal

Budhistorik (2 bud)

4183598
4182938

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.