Louise ljubi Lidströmer (född 1948)

562666

LOUISE LJUBI LIDSTRÖMER (född 1948): Komposition, signerad Ljubi, akvarell, bladstorlek ca 56x75 cm

Fack 42

Budhistorik (6 bud)
4185797
550
4188547
500
4185797
450
4188546
4185797

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.