Pierre Auguste Renoir etsning

562682

PIERRE AUGUSTE RENOIR (1841-1911): "Porträtt av Berthe Morisot", signerad i plåten Renoir, etsning, ca 11x9 cm

Ej examinerad ur ramen

Monter 10

Pierre Auguste Renoir etsning

Budhistorik (11 bud)
4192117
1 700
4192109
1 600
4191930
4192078
4191930
1 400

Slutpris SEK:
1 700
155 EUR, 179 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.