Snäckor, 2 st

562687

WILHELM KÅGE, "Carrara", skål, Gustavsberg, i form av snäcka, undertill märkt Cararra 1102, längd ca 24 cm, samt OKAND FORMGIVARE, Italien, 1900-talets andra hälft, längd 36 cm.

Smärre slitage

Keramik/Porslin

Snäckor, 2 st

Budhistorik (13 bud)
4192161
950
4192159
900
4192015
850
4190188
4190044
750

Slutpris SEK:
950
93 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.