Valdemar Pyysiänen oljemålning

562693

VALDEMAR PYYSIÄINEN (1902-1978): Figurkomposition, olja på dukpannå, signerad, daterad -64, ca 48 x 45 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (1 bud)

4192180
2018-08-11 15:51:09

2018-08-11 kl 16:36
Slutpris SEK:
27 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.