Papegoja

562699

FIGURIN, 1900-tal, papegoja, porslin, Italien, höjd ca 40 cm

Smärre slitage. Ett par obetydliga nagg

Keramik/Porslin

Monter 5

Papegoja

Budhistorik (16 bud)
4192168
3 600
4191845
3 400
4191796
3 200
4191844
4191796
2 800

Slutpris SEK:
3 600
327 EUR, 378 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.