Arne Olsson oljemålning

562701

ARNE OLSSON (1918-2003): ''Fjällhöst'', monogramsignerad AO, olja på duk, 65x87 cm

Smärre slitage

Rum 5

Arne Olsson oljemålning

Budhistorik (10 bud)
4192228
4192300
4192228
4192295
950
4192228
900

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.