Bord rokoko-stil

562705

BORD, rokokostil, 1800-tal, mahogny, konturerad sarg, kopplade ben, höjd ca 76, 125x92 cm

Skiva med slitage, fläckar, sprickor

Möbler, Matbord

Rum 19

Bord rokoko-stil

Budhistorik (3 bud)

4191877
4190876
4187200

Slutpris SEK:
36 EUR, 42 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.