Byrå rokokostil

562712

BYRÅ, rokokostil, samtida, fanerad med valnöt bemålat med pastoral idyll i landskap, beslag i mässing, skiva av grön marmor, höjd ca 90, 122x46 cm

Bruksslitage, några mindre repor, dörrarna är svåra att stänga, ställvis något blekt, några sprickor, senare, ej tillhörande skiva

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Byrå rokokostil

Budhistorik (22 bud)
4192414
3 400
4192412
3 200
4192411
4192409
2 800
4192408
2 600

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.