Carl Harry Stålhane Vas

568685

CARL HARRY STÅLHANE, Vas, glaserat stengods, Rörstrand, signerad Stålhande, daterad 53, höjd ca 18 cm

Bruksslitage

Keramik/Porslin

Makadamgatan 11, Helsingborg

Carl Harry Stålhane Vas

Budhistorik (23 bud)
4256849
4 400
4256851
4 200
4256849
4256843
3 800
4256847
3 600

Slutpris SEK:
4 400
400 EUR, 462 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.