Hylla

568728

HYLLA, 1900-talets första hälft, betsad furu, lösa hyllplan, höjd ca 176 cm, bredd 125 cm, djup 30 cm

Slitage

Möbler, Hyllor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Hylla

Budhistorik (2 bud)

4251158
4251157

Slutpris SEK:
91 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.