Oljemålning kustmotiv

568829

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kustmotiv, olja på duk, ca 54x83 cm

Ram med skador, ytsmuts

Konst, Äldre måleri

Makadamgatan 11, Helsingborg

Oljemålning kustmotiv

Budhistorik (1 bud)

4243130
2018-09-08 15:22:49

2018-09-14 kl 21:42
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.