Berndt Wennström Färglitograf

569503

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): Motiv av cyklist, signerad B. Wennström, numrerad 69/250, ca 57x67 cm, oramat blad

Makadamgatan 11, Helsingborg

Berndt Wennström Färglitograf

Budhistorik (12 bud)
4256918
4243375
750
4256917
750
4243375
700
4256916
650

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.