Axel Lind Oljemålning

569549

AXEL LIND (1907-2011): Havsbild, olja på duk, signerad, ca 58x19 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Axel Lind Oljemålning

Budhistorik (4 bud)

4256893
1 300
4256525
4244866
4242292

Slutpris SEK:
1 300
118 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.