Ljuskrona 1900-tal

569763

LJUSKRONA, 1900-tal, stomme i mässing, för 5 ljus, elektrifierad, behängd med olikformade prismor, höjd 73, diameter 52 cm

Bruksslitage

Belysning, Ljuskronor

Rum 3

Ljuskrona 1900-tal

Budhistorik (4 bud)

4254491
450
4252957
4240436
4240241

Slutpris SEK:
450
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.