Ikon 1800-tal

570010

IKON, bemålat trä, Ryssland, 1800-tal, motiv av helgon, olja på pannå, ca 33x26 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Ikon 1800-tal

Budhistorik (11 bud)
4256780
3 600
4256777
3 400
4256779
3 200
4256777
4256541
2 800

Slutpris SEK:
3 600
327 EUR, 378 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.