Axel Fahlcrantz oljemålning

570012

AXEL FAHLCRANTZ (1851-1925): "Sol i parken ", signerad (även a tergo), olja på papp, ca 15,5x23,5 cm

Konst, Äldre måleri

Makadamgatan 11, Helsingborg

Axel Fahlcrantz oljemålning

Budhistorik (2 bud)

4244804
500
4240421

Slutpris SEK:
500
45 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.