Ljuskrona barockstil

570067

LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, barockstil, olikslipade prismor, stomme i mässing, femarmad, höjd 60, diameter 42 cm

Bruksslitage

Belysning, Ljuskronor

Rum 17

Ljuskrona barockstil

Budhistorik (8 bud)
4256514
650
4256456
600
4256513
600
4256456
550
4256454
500

Slutpris SEK:
650
59 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.