Fåtölj

570192

FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, klädsel i grönt skinn, pärlspikning, sitthöjd ca 43 cm

Slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 3

Fåtölj

Budhistorik (13 bud)
4246754
2 400
4255018
4246754
4255014
1 900
4246754
1 800

Slutpris SEK:
2 400
218 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.