Lars Gynning oljemålning

570500

LARS GYNNING (1920-2003): Komposition, signerad och daterad Lars Gynning -85, olja på duk, ca 74x93 cm

Rum 9

Lars Gynning oljemålning

Budhistorik (14 bud)
4254484
2 400
4253693
4250151
4253690
1 900
4250151
1 800

Slutpris SEK:
2 400
218 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.