Oljemålning blomstermarknad

570700

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets första hälft): Blomstermarknad, signerad Renard, olja på duk, ca 60x80 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Oljemålning blomstermarknad

Budhistorik

2018-09-14 kl 21:26
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.