Spegellampett gustaviansk stil

570716

SPEGELLAMPETT, 1800-tal, sengustaviansk, förgylld, ljusarm i mässing, för ca 61x39 cm

Ramen med skada

Speglar

Rum 13

Budhistorik (6 bud)
4255406
4253130
500
4249769
450
4241757
4240292

Slutpris SEK:
109 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.