Olle Hanspers etsning

570728

OLLE HANSPERS (född 1923): Komposition, signerad och numrerad Olle Hanspers 3/150, etsning, ca 52x40 cm

Fack 36

Olle Hanspers etsning
Budhistorik (9 bud)
4256761
650
4256751
600
4256718
550
4256715
500
4256717
500

Slutpris SEK:
650
59 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.